روان کننده بتن | خرید افزودنی فوق روان کننده بتن پایه کربوکسیلات

روان کننده بتن یک افزودنی بتن است که با کاهش دادن آب به روان شدن بتن کمک می کند و با ترکیب کربوکسیلات ساخته شده است.

فوق روان کننده بتن یک افزودنی شیمیایی بتن است که باعث افزایش اسلامپ بتن و استحکام آن می شود.

مکانیزم و عملکرد این ماده به این شکل است که با ایجاد بار الکتریکی همنام بین ذرات بتن، کاهش پیوند بین ذرات سیمان و افزایش فاصله بین ذرات بتن باعث روان شدن و هموار شدن بتن می شود، محصول ابر روان کننده بتن بیشترین تاثیر و قدرت را برای روان کردن بتن دارد.

روان کننده بتن انواع مختلفی دارد، ابر روان کننده بتن و فوق روان کننده بتن.

امکان پمپاژ بتن با روان شدن آن و اجرای عملیات اختلاط بتن.

تاخیر در زمان گیرش بتن با فوق روان کننده کربوکسیلاتی.

این محصول به عنوان روان کننده بتن دیرگیر کننده استفاده می شود یعنی ممکن است همزمان از افزودنی دیرگیر کننده بتن یا سایر مواد مکمل بتن داخل این محصول استفاده شود.

اینجا بیشتر درمورد روان کننده بتن بخوانید.

روان کننده بتن

مزایای استفاده از روان کننده سیمان: افزایش اسلامپ بتن، افزایش روانی سیمان و بتن، کاهنده آب سیمان و جلوگیری از تبخیر آب سیمان، کاهش عیار سیمان، افزایش مقاومت فشاری سیمان و کاهش نسبت آب به سیمان.

روان کننده سیمان و بتن می تواند موجب منظم شدن ذرات سیمان و ایجاد بار هم نام در بین آن ها شود و در نتیجه به روان شدن بتن و سیمان کمک کند.

روان کننده بتن

لطفا به انجمن بتن و سیمان بپیوندید و جدید ترین مطالب را درمورد بتن و ساخت و ساز مطالعه کنید و با افراد دیگر که در این زمینه فعال هستند آشنا شوید.

این افزودنی بتن بر پایه لیگنو، نفتالین و یا کربوکسیلات ساخته می شود که بیشترین مصرف آن برای روان کننده بتن بر پایه کربوکسیلات است زیرا این ماده مقاومت بتن را پس از گیرش افزایش می دهد.

با WordPress.com یک وب‌گاه رایگان بسازید
شروع کنید
%d وب‌نوشت‌نویس این را دوست دارند: