Design a site like this with WordPress.com
شروع کنید

اپیلیدی براون سری 5، خرید موکن برقی و دستگاه اپیلاتور براون

اپیلیدی براون سری 5، خرید اپیلیدی بدون درد، دستگاه اپیلیدی براون ضد آب.

دستگاه اپیلاسیون براون، خرید موکن برقی براون، موچین برقی براون کاملا ضد آب است و در حمام و زیر دوش آب از آن می توانید استفاده نمایید.

اپی لیدی براون، بهترین دستگاه اصلاح موی صورت و بدن بانوان، دستگاه اپیلاتور چند کاره از مارک معروف و معتبر Braun.

اپیلاتور و اپیلیدی براون سری 5، دستگاه اصلاح موی بدن بانوان، رفع مو های زائد صورت و تمام بدن. قابل استفاده به عنوان شیور و موکن، دارای چند سری مختلف برای اصلاح نقاط مختلف بدن.

اصلاح موی بدن بانوان، دستگاه موبر زنانه براون با قیمت مناسب، این محصول بهترین دستگاه اپیلیدی برای بانوان است و با استفاده طولانی مدت موجب ضعیف شدن ریشه مو های زائد و نازک شدن مو های زائد و کاهش رشد آن ها می شود.

اپیلیدی براون دارای سری ماساژور، سری موکن و سری اصلاح شیور و موچین. بدون درد و بدون عوارض، دستگاه اپیلاتور مجهز به چراغ قوه برای اصلاح دقیق تر، بدون نیاز به برق مستقیم و آداپتور، دارای باتری قابل شارژ.

دستگاه اپیلاسیون براون مو ها را از ریشه جدا می کند و از فولیکول مو بیرون می کشد، انجام این کار باعث کاهش رشد مجدد مو های زائد می شود و ریشه مو های زائد را ضعیف می کند.

دستگاه اپیلیدی بدون درد، بدون ایجاد التهاب و حساسیت پوستی، قابل استفاده در حالت خشک و مرطوب، این محصول ضد آب و بدون درد است و بهتر است که در زیر دوش حمام و در محیط مرطوب از آن استفاده نمایید. با تعداد موچین بالا و امکان تنظیم سرعت در حالت کند، متوسط و تند، بهتر است برای دقت و راحتی بیشتر دستگاه را بر روی حالت سرعت کند قرار دهید.

دستگاه اپیلاسیون بدون درد به خودی خود بدون درد نیست و فقط در شرایط خاص خود بدون درد است یعنی پوست بدن باید آمادگی اصلاح را داشته باشد و در حمام و زیر دوش آب اصلاح انجام شود. تنها در این شرایط است که اپیلاسیون بدون درد و با آرامش انجام می شود مگرنه اپیلاسیون خشک و بدون آمادگی درد آور است و موجب قرمز شدن و التهاب پوستی می شود.

محصول پیشنهادی: برس حرارتی مو

%d وب‌نوشت‌نویس این را دوست دارند: