Design a site like this with WordPress.com
شروع کنید

کیف کارت بانکی فلزی، کیف جاکارتی فلزی آلوما والت

کیف آلوما والت، یک کیف جیبی کوچک با بدنه فلزی مناسب برای نگهداری کارت های بانکی و مدارک شما.

کیف جاکارتی آلوما والت با طراحی شیک و بسیار محکم، کیف کارت بانکی فلزی در مقابل فشار، ضربه و اشعه موبایل مقاوم است و از کارت ها و مدارک شما محافظت می کند.

با امکان نگهداری چندین کارت بانکی، کارت ملی، گواهینامه، کارت مترو و اتوبوس، پول و مدارک شما، سبک و بسیار خوش دست و شیک، ارائه شده در رنگ های جذاب طلایی، نقره ای و دیگر رنگ ها مناسب برای سلیقه شما.

باز و بسته شدن آسان، در ابعاد کوچک که به راحتی در جیب شما قرار گیرد و هیچ گونه برآمدگی از روی جیب نداشته باشد. جلوگیری از گم شدن کارت و مدارک شما و نظم دادن به آن ها.

این محصول شیک و جذاب برای آقایان و خان ها قابل استفاده است، کیف پول مردانه و زنانه آلوما والت با روکش مخصوص و فلزی ضد اشعه است و از سوختن کارت های بانکی و اعتباری شما در کنار گوشی موبایل جلوگیری می کند.

توجه فرمایید که جاکارتی و کیف کارت بانکی چرمی و پلاستیکی علاوه بر گران‌قیمت بودن، امکان جلوگیری از نفوذ آب، محافظت از کارت ها در مقابل اشعه موبایل و ضربه را ندارد، تنها کیف کارت آلوما والت این امکان را به شما می دهد.

این محصول با کیفیت اصل و اورجینال ارائه می گردد. کیف آلوما والت کاملا ضد آب نیست ولی تا حد زیادی جلوی نفوذ آب و خیس شدن وسایل و مدارک شما را می گیرد.

محصول پیشنهادی: کیف پول چرم مردانه

%d وب‌نوشت‌نویس این را دوست دارند: