کیف کارت بانکی فلزی، کیف جاکارتی فلزی آلوما والت

کیف آلوما والت، یک کیف جیبی کوچک با بدنه فلزی مناسب برای نگهداری کارت های بانکی و مدارک شما.

کیف جاکارتی آلوما والت با طراحی شیک و بسیار محکم، کیف کارت بانکی فلزی در مقابل فشار، ضربه و اشعه موبایل مقاوم است و از کارت ها و مدارک شما محافظت می کند.

کیف کارت بانکی فلزی

با امکان نگهداری چندین کارت بانکی، کارت ملی، گواهینامه، کارت مترو و اتوبوس، پول و مدارک شما، سبک و بسیار خوش دست و شیک، ارائه شده در رنگ های جذاب طلایی، نقره ای و دیگر رنگ ها مناسب برای سلیقه شما.

کیف کارت بانکی فلزی

باز و بسته شدن آسان، در ابعاد کوچک که به راحتی در جیب شما قرار گیرد و هیچ گونه برآمدگی از روی جیب نداشته باشد. جلوگیری از گم شدن کارت و مدارک شما و نظم دادن به آن ها.

کیف کارت بانکی فلزی

این محصول شیک و جذاب برای آقایان و خان ها قابل استفاده است، کیف پول مردانه و زنانه آلوما والت با روکش مخصوص و فلزی ضد اشعه است و از سوختن کارت های بانکی و اعتباری شما در کنار گوشی موبایل جلوگیری می کند.

توجه فرمایید که جاکارتی و کیف کارت بانکی چرمی و پلاستیکی علاوه بر گران‌قیمت بودن، امکان جلوگیری از نفوذ آب، محافظت از کارت ها در مقابل اشعه موبایل و ضربه را ندارد، تنها کیف کارت آلوما والت این امکان را به شما می دهد.

کیف کارت بانکی فلزی
جاکارتی و کیف کارت آلوما والت

این محصول با کیفیت اصل و اورجینال ارائه می گردد. کیف آلوما والت کاملا ضد آب نیست ولی تا حد زیادی جلوی نفوذ آب و خیس شدن وسایل و مدارک شما را می گیرد.

با WordPress.com یک وب‌گاه رایگان بسازید
شروع کنید
%d وب‌نوشت‌نویس این را دوست دارند: