Design a site like this with WordPress.com
شروع کنید

پاشنه مخفی برای کفش مردانه و زنانه، کفی کفش افزایش قد، پاشنه مخفی ژله ای

خرید پاشنه مخفی برای افزایش قد، کفی کفش و پاشنه مخفی ژله ای برای افزایش قد، قابل استفاده برای انواع کفش مردانه و زنانه.

پاشنه مخفی افزایش قد از جنس ژله ای و نرم با قیمت ارزان و استفاده آسان. با استفاده از این محصول شما یک کفش پاشنه بلند ولی پاشنه مخفی خواهید داشت که طول قد شما را تا 5 سانتی‌متر افزایش خواهد داد.

ژل افزایش قد دارای 5 لایه مختلف که می توانید آن ها را از یکدیگر جدا و یا متصل کنید و کفی افزایش قد خود را از 1 تا 5 سانتی‌متر تنظیم کنید.

این محصول از جنس پلاستیک سیلیکونی ساخته شده است و کاملا راحت و نرم است و هیچگونه مزاحمت و زدگی برای پا ایجاد نمی کند.

غضروف های صفحات رشد در دو سر هر استخوان بدن قرار دارند، با نزدیک شدن به بلوغ غضروف های صفحات رشد کوچک‌تر و بعد از بلوغ به کلی بسته و تبدیل به استخوان سخت می شوند و تحت هیچ شرایطی امکان افزایش قد به صورت طبیعی وجود ندارد و هرمون رشد و دارو ها هیچگونه تاثیری بر افزایش طول استخوان ها نخواهند داشت.

افزایش قد بعد از بلوغ تنها با استفاده از عمل جراحی، ورزش های مخصوص افزایش فاصله بین مهره های کمر و استفاده از پاشنه مخفی و یا کفش پاشنه بلند امکان‌پذیر است.

در این میان استفاده از پاشنه مخفی کفش کم هزینه ترین راه برای افزایش قد است. کفی افزایش قد تا 5 سانتی‌متر و کفش پاشنه بلند تا 10 سانتی‌متر قد شما را افزایش می دهد، استفاده از کفش پاشنه بلند به مرور زمان به استخوان بندی و عضلات پای شما آسیب می زند ولی کفی کفش ژله ای هیچ گونه عوارضی ندارد.

این کفی به راحتی داخل انواع کفش مردانه و زنانه قرار می گیرد و هیچ شکل و ظاهر نمایانی برای شما و کفش ایجاد نمی کند و شما پاشنه مخفی خواهید داشت. بدون ایجاد هرگونه بو و عرق و مزاحمت برای پا، قابل انعطاف و شستشو.

%d وب‌نوشت‌نویس این را دوست دارند: