Design a site like this with WordPress.com
شروع کنید

خرید رپورتاژ آگهی حرفه ای و با کیفیت، قوی ترین پکیج رپورتاژ آگهی

خرید پکیج رپورتاژ آگهی با قدرت بسیار زیاد و با قیمت ارزان برای بهبود وضعیت سئو و افزایش رتبه کلمات کلیدی سایت در نتایج جستجو Google.

با خرید رپورتاژ آگهی قوی و با کیفیت از آریان می توانید به راحتی رتبه وب سایت خود را در نتایج برتر جستجو گوگل قرار دهید، با کمترین هزینه می توانید یک پکیج رپورتاژ آگهی حرفه ای و ارزشمند داشته باشید، با کیفیت عالی و تاثیر گذاری بالا.

افزایش قدرت و بازدید سایت شما با انتشار محتوا و بک لینک های شما در وبلاگ آریان، همچنین می توانید یک پکیج قوی از وب سایت های خبری، مجله ای و سایت های مختلف را از ما دریافت کنید.

بازاریابی اینترنتی
خدمات دیجیتال مارکتینگ حرفه ای و مدرن

خرید آسان انواع رپورتاژ آگهی با تنوع مختلف با موضوعات تخصصی، عمومی، خبرگزاری ها، سایت های مجله ای، وبلاگ ها و… با اعتبار دامنه و آتوریتی بالا. تنها با انتشار رپورتاژ آگهی و با محتوای اختصاصی می توانید کیفیت بک لینک های خود را افزایش دهید و رتبه های برتر گوگل را کسب کنید.

انتشار پست مهمان و رپورتاژ آگهی شما به همراه تبلیغ نویسی و خدمات تولید محتوا درجه یک و سئو شده. همچنین می توانید از خدمات مشاوره سئو و دیجیتال مارکتینگ هم برای بهبود وضعیت سایت و کسب و کار اینترنتی خود استفاده کنید.

وبلاگ آریان، بسیار قوی و تاثیر گذار در بهینه سازی سایت برای موتور های جستجو و افزایش رتبه کلمات کلیدی شما در بهترین جایگاه های گوگل. با کیفیت تضمینی و محتوای درجه یک، با مطالب کاملا اختصاصی و غیر کپی.

در جدول زیر می توانید مشخصات وبلاگ آریان را برای مشاهده کیفیت و قدرت آن و تاثیر گذاری رپورتاژ در بهینه سازی سایت برای موتور های جستجو را مورد بررسی قرار دهید.

Page Authority40
Domain Authority26
Moz Rank4
Spam Score%1
Referring Domains410
Backlinks11,000
Domain Age2 سال
موضوع سایتعمومی
قیمت500 هزار تومان برای یک سال
تمدید با یک چهارم هزینه فعلی
مشخصات سئو سایت
سئو سایت
مشاوره دیجیتال مارکتینگ و سئو سایت

قوانین انتشار محتوا و رپورتاژ آگهی در این وبلاگ

اینجا فقط مطالب اختصاصی می توانند منتشر شوند، قبل از انتشار محتوا کپی بودن آن مورد بررسی قرار می گیرد. تحت هیچ شرایطی محتوای کپی، ترجمه نامفهوم و بازنویسی خودکار مورد پذیرش قرار نخواهند گرفت.

اگر مطالب شما کپی است یا کیفیت مناسبی ندارند می توانید برای وب سایت و رپورتاژ های خود از خدمات تولید محتوا سئو شده استفاده کنید تا در کنار داشتن مطالب اختصاصی امتیاز بالایی در SEO سایت کسب کنید.

سفارش تولید محتوا
خدمات محتوا نویسی حرفه ای و منحصر به فرد

همچنین رعایت قوانین کپی رایت برای عکس مطالب شما الزامی است به زبان ساده عکس های شما باید بدون حق کپی رایت باشند و هیچ شخص و سایتی ادعای مالکیت و کپی رایت بر روی آن نداشته باشد و یا عکس شما ویرایش شده یا اختصاصی باشد تا کپی شناخته نشود. وضعیت کپی بودن عکس های شما مورد بررسی قرار خواهد گرفت.

داخل مطالب شما تا 2 لینک فالو و 5 عکس می توانید قرار دهید و محتوای شما باید بیشتر از 700 کلمه داشته باشد. اگر مطلب شما 2 هزار کلمه داشته باشد تا 4 بک لینک فالو و 10 عکس می توانید داخل آن قرار دهید. حجم هر عکس نباید بیشتر از 90 کیلوبایت باشد.

برای هر رپورتاژ تا 5 هرزار کلمه می توانید قرار دهید. همچنین تعداد کلمات و عکس های بیشتر به کیفیت محتوا و خواندنی بودن آن بستگی دارد.

لیست تعدادی از موارد ممنوع برای انتشار محتوا در این رسانه:

 • قرار دادن بک لینک نوفالو
 • متن، عکس و محتوای کپی
 • سایت های فیلم و موزیک
 • سایت ها، خدمات و محصولاتی که غیر قانونی هستند
 • عکس با چهره ایرانی
 • قرار دادن اسم برند و نام شرکت های ایرانی
 • لینک های کوتاه شده و لینک های ریدایرکت شده
 • عکس هایی که دارای حق کپی رایت هستند و یا لینک سایت داخل اگزیف و اطلاعات فایل پنهان شده است
 • هر محتوایی که درمورد آموزش درسی، مطالب نظامی، سایت های اسکم و کلاهبرداری باشد

همچنین انتشار محتوا برای برای بعضی از مطالب دیگر ممکن است ممنوع باشد برای همین قبل از پرداخت هزینه باید محتوا و تصاویر شما برای ما ارسال شود تا مورد بررسی قرار بگیرند.

دریافت تخفیف ویژه برای خرید رپورتاژ آگهی به تعداد بالا، همچنین به ازای شرایط زیر محتوای شما به صورت رایگان منتشر می شود.

اگر از 10 سایت یا وبلاگ مختلف با محتوای غیر کپی و غیر تکراری یا 20 پروفایل سایت های مختلف به صفحه اصلی یا تعدادی از خدمات و محصولات ما لینک دهید مطلب شما رایگان منتشر می شود.

همچنین اگر یکجا 4 تا پست را به ما سفارش دهید، رپورتاژ پنجم شما به رایگان منتشر خواهد شد و این روال همچنان به ازای هر 4 رپورتاژ ادامه دارد. برای مثال اگر 8 مطلب را به صورت یکجا ارسال کنید 2 مطلب دیگر رایگان منتشر می شوند.

قیمت خرید رپورتاژ آگهی در وبلاگ آریان برای یک سال 500 هزار تومان است، به زبان ساده رپورتاژ آگهی شما دائمی نیست و ماندگاری بک لینک های شما تا یک سال است و پس از این دوره زمانی می توانید آن را با یک چهارم هزینه فعلی تمدید و نگهداری کنید و یا مطلب جدید ارسال کنید چون هر روز به محتوا و قدرت سئو ما افزوده خواهد شد.

همچنین هر 3 ماه یک بار می توانید رپورتاژ خود را ویرایش کنید البته بک لینک های خود را نمی توانید تغیر دهید مگر اینکه آدرس دامنه عوض شود و یا لینک جدید اضافه کنید، آدرس مطلب و بک لینک های قدیمی تغیر نمی کنند. همچنین آدرس مطالب در اینجا با معادل انگلیسی ثبت می شود نه لینک فارسی.

به شرکت ها و اشخاص حقوقی فقط در شرایط خاص بک لینک داده می شود، اگر سایت شرکت مورد نظرت تعداد کمی بک لینک داشته باشد هیچ محتوایی برای آن ارسال نمی شود و اگر وضعیت سایت مناسب باشد حداکثر 5 بک لینک از این وبلاگ می توانید داشته باشید

امکان پس گرفتن هزینه های پرداخت شده وجود ندارد زیرا وقت ما برای این کار اشغال شده است.

محتوای شما مانند دیگر مطلب این وبلاگ و در دسته بندی همسان و مرتبط با خود قرار می گیرد و یا در قسمت دسته بندی نشده منتشر خواهد شد، به زبان ساده اینجا دسته بندی برای تبلیغات و رپورتاژ وجود ندارد، کلمه ای با این عنوان داخل متن قرار نمی گیرد و در لینک زیر هم سایت هایی که این شرایط را رعایت می کنند در توضیحات آن ها این مورد نوشته شده است.

امکان قرار دادن بک لینک برای دامنه های مختلف وجود دارد و ما محدودیتی در این مورد برای شما ایجاد نمی کنیم.

برای بررسی قوانین و شرایط دیگر سایت ها و خرید رپورتاژ آگهی به صورت پکیج های حرفه ای و تاثیر گذار لطفا اینجا کلیک کنید تا ادامه لیست رپورتاژ آگهی ها را مشاهده کنید.

خرید رپورتاژ
خرید رپورتاژ آگهی ارزان و قوی، با کیفیت عالی و تاثیر گذاری بالا

با مشاهده جدول مشخصات وب سایت ها می توانید به راحتی درمورد استراتژی های سئو و خرید رپورتاژ تصمیم گیری کنید، ما بیشترین تخفیف را برای شما اعمال کرده ایم حتی امکان انتشار محتوا و رپورتاژ رایگان را فراهم کرده ایم.

اگر به تعداد بالا به ما سفارش رپورتاژ دهید تخفیف بیشتری برای شما اعمال می شود همچنین برای افزایش تاثیر گذاری بک لینک ها، مطالب شما در بازه های زمانی متفاوت منتشر خواهند شد نه یکجا.

وبلاگ آریان فقط لیست قوی ترین وب سایت ها که دارای بیشترین آتوریتی هستند را در اختیار شما خواهد گذاشت تا کیفیت بک لینک های شما و تاثیر گذاری آن ها چند برابر بیشتر از رپورتاژ های معمولی باشد.

سئو سایت
بهبود وضعیت سایت سایت

رپورتاژ آگهی چیست و چه کاربردی دارد؟

رپورتاژ آگهی به زبان ساده همان پست مهمان است، یعنی شما مطالب خود را در دیگر وب سایت ها منتشر می کنید و در این میان با قرار دادن بک لینک به افزایش رتبه کلمات کلیدی وب سایت خود کمک می کنید. محتوای شما حتی می تواند یک مطلب علمی باشد و رپورتاژ آگهی فقط برای مطالب تبلیغاتی نیست.

می توانید از فرصت استفاده کنید و در دیگر وب سایت ها یک محتوای جذاب و خواندنی تولید و منتشر کنید تا کیفیت رپورتاژ و بک لینک های شما چند برابر بیشتر شود، انتشار محتوای ارزشمند و خواندنی تاثیر بالایی در SEO و افزایش رتبه سایت شما خواهد داشت.

مطالب شما می تواند به عنوان پست مهمان در وب سایت های مختلفی منتشر شود. سایت هایی مانند خبرگزاری ها، وبلاگ ها، سایت های مجله ای، فروشگاهی و… معمولا وب سایت های خبری قدرت بالاتر و ایندکس سریع تری دارند نسبت به دیگر وب سایت ها چون محتوای جدید و بروز رسانی آن ها بیشتر است.

پست مهمان و رپورتاژ آگهی شما نباید مانند یک مطلب کاملا تبلیغاتی نوشته شود مگرنه فقط برای کاربران مزاحمت ایجاد می کند و هیچ تاثیر دیگری ندارد، مطلب شما باید استاندارد و بر طبق اصول تبلیغ نویسی حرفه ای تولید و منتشر شود و محتوای آن جدید و جذاب باشد.

خرید رپورتاژ
خرید رپورتاژ آگهی قوی و ارزان

فقط رپورتاژ و مطالبی بر روی SEO سایت اثر بخش هستند که بر طبق استاندارد های محتوا نویسی و کاملا اختصاصی ساخته شده باشند، محتوایی که خوانده نمی شود یا کپی است هیچ ارزشی ندارد. کاربران تنها با محتوای ارزشمند و جذاب به برند شما اعتماد می کنند.

اگر قوانین و جدول مشخصات وب سایت ها را مشاهده کنید ما با شفافیت کامل برخورد خواهیم کرد و سیاست ما این است که فقط از وب سایت های قوی و معتبر و با آتوریتی واقعی و بک لینک های با کیفیت برای انتشار رپورتاژ استفاده کنیم، اثر گذاری بک لینک ها و محتوای شما وقتی است که توسط افراد متخصص و یک تیم حرفه ای انجام شود.

محتوا و مطالب شما اگر جذاب و حرفه ای باشند در کنار افزایش اعتبار سئو سایت، توسط کاربران زیادی هم خوانده می شوند و برند شما شهرت بیشتری پیدا می کند و به رونق کسب و کار شما کمک خواهد شد.

عوامل تاثیر گذار در قیمت و تعرفه رپورتاژ آگهی

عوامل مختلفی در قیمت گذاری بر روی رپورتاژ آگهی تاثیر دارند، این موارد را در جدول مشخصات سئو سایت هم می توانید بررسی کنید، همچنین عوامل دیگری همچون تخصصی بودن سایت، سرعت ایندکس شدن مطالب، حجم و کیفیت محتوا و تعداد مطالب، بازدید سایت و… مورد بررسی قرار می گیرد. همچنین برای بررسی قیمت سئو لطفا به صفحه خدمات سئو سایت مراجعه کنید.

قیمت رپورتاژ
تعرفه رپورتاژ آگهی

در لیست زیر می توانید عوامل مهم و تاثیر گذار در قیمت رپورتاژ آگهی را ببینید:

 • پیج آتوریتی
 • دامین آتوریتی
 • تعداد مطالب و ایندکس گوگل
 • کیفیت محتوا و سرعت ایندکس
 • اسپم اسکور پایین
 • وضعیت سئو داخلی و خارجی
 • اعتبار دامنه در وب سایت MOZ
 • دامین رفر و تعداد سایت هایی که به دامنه مورد نظر لینک داده اند
 • تعداد بک لینک های سایت و کیفیت آن ها
 • عمر دامنه و سابقه فعالیت آن در آرشیو اینترنت archive.org
 • اعتبار دامنه در وب سایت Ahrefs
 • برندینگ و شهرت سایت
 • عدم وجود بک لینک و پیوند خروجی داخل ساید بار و فوتر سایت

از موارد یاد شده فقط دامین آتوریتی و پیج آتوریتی از مهم ترین عوامل تاثیر گذار در قیمت رپورتاژ آگهی هستند و سایر موارد اهمیت کمتری دارند.

قیمت بالا یا ارزان بودن رپورتاژ آگهی نشان دهنده تاثیر گذاری آن بر روی سئو سایت نیست، ممکن است اثر بخشی یک وب سایت گران قیمت از یک وبلاگ معمولی کمتر باشد، همچنین استراتژی های سئو و کیفیت محتوای شما نقش مهم و اساسی در بهبود وضعیت و افزایش رتبه کلمات کلیدی آن دارند.

قدرت SEO وب سایتی که در آن پست مهمان قرار می دهید عامل اصلی قیمت گذاری بر روی رپورتاژ آگهی است، هر چند که ممکن است تعرفه انتشار مطالب با تخفیف اعمال شده باشد.

ما ارزان ترین تعرفه و یک قیمت بصرفه و رقابتی را برای خرید رپورتاژ آگهی در اختیار شما قرار خواهیم داد و در کنار آن می توانید از مشاوره های ویژه و رایگان ما استفاده کنید تا بیشتر تاثیر را از سفارش رپورتاژ آگهی داشته باشید.

اگر وب سایت مورد نظر برای عواملی که در لیست قبلی قرار داده ایم امتیاز بالایی داشته باشد تاثیر گذاری آن بر روی سئو سایت بسیار زیاد خواهد بود، یک رپوتاژ قوی می تواند اثر بخشی فوق العاده بیشتری نسبت به چندین رپورتاژ ضعیت داشته باشد.

ممکن است وب سایت مورد نظر بازدید بالایی داشته باشد ولی ما قیمت رپورتاژ را به دلیل بازدید بالای سایت افزایش نمی دهیم مگر اینکه بک لینک های قرار داده شده داخل مطالب کلیک خور باشند، در این شرایط ارزشمند ترین و بهترین رپورتاژ برای شما ثبت شده است حتی اگر سایت مورد نظر آتوریتی پایینی داشته باشد.

تعرفه رپورتاژ
قیمت رپورتاژ آگهی

سوالات متداول قبل از خرید رپورتاژ آگهی

خرید رپورتاژ آگهی یکی از بخش های مهم سئو خارجی و دیجیتال مارکتینگ است، اینجا به سوالات متداول شما پاسخ خواهیم داد، همچنین می توانید با مشاوره سئو رایگان مشکلات خود را با ما درمیان بگذارید و سوالات خود را بپرسید.

چه تعداد بک لینک برای افزایش رتبه سایت مورد نیاز است؟

این مشکل یکی از پر تکرار ترین سوالات سئو سایت است، ما با انجام آنالیز های حرفه ای بر روی وب سایت شما و دیگران برآورد می کنیم که چه مقدار بک لینک برای افزایش رتبه کلمات کلیدی سایت مورد نیاز است و چگونه لینک سازی باید انجام شود. البته پس از رفع مشکلات سئو داخلی.

هیچ برنامه مشخصی برای این که بفهمید چه تعداد بک لینک لازم است تا سایت رشد کند وجود ندارد. برای اینکه بفهمید چه استراتژی هایی برای سئو سایت باید درنظر گرفته شود می توانید با یک متخصص و کارشناس SEO گفتگو کنید تا شرایط موجود را بررسی کند.

بک لینک
خرید بک لینک قوی و با کیفیت

آنالیز وب سایت های رقیب و مقایسه آن ها با سایت شما

آنالیز وب سایت یکی از اصول مهم سئو داخلی و خارجی است، بدون تجزیه و تحلیل سایت شما و دیگران نمی توان پیش بینی مناسبی از وضعیت آینده سایت شما و استراتژی های SEO داشت.

سختی کلمات کلیدی و تعداد سایت های رقیب

ما با انجام آنالیز های حرفه ای تعداد سایت های رقیب، حجم کلیک و جستجو کلمه کلیدی مورد نظر را به دست خواهیم آورد.

یکی از اصول بهینه سازی وب سایت برای موتور های جستجو انجام تحقیق کلمه کلیدی و یافتن بهترین کلمات است، این فرایند (Keyword Research) برای بهبود سئو سایت بسیار مهم است. ما بهترین کلمات که بیشترین فروش و کمترین هزینه را برای شما داشته باشند را انتخاب می کنیم.

انتخاب کلمات کلیدی کوتاه و سخت هیچ بازخورد مالی برای شما نخواهند داشت حتی اگر بازدید آن ها زیاد باشد. تنها کلمات هدفمند هستند که منجر به افزایش فروش و درآمد شما می شوند، همچنین کلمات سخت نیاز به پرداخت هزینه و خرید رپورتاژ و بک لینک بیشتری دارند.

کیورد ریسرچ
کیورد ریسرچ و تحقیق کلمات کلیدی مهم ترین گام در فرایند سئو سایت

اعتبار وب سایت شما و سایت منتشر کننده رپورتاژ آگهی

یکی از هدف های خرید رپورتاژ افرایش اعتبار وب سایت شما است بخصوص اگر سایت شما تازه تاسیس و بدون سابقه باشد. با انتشار رپورتاژ آگهی اعتبار وب سایت شما افزایش خواهد یافت.

همچنین اگر سایتی که در آن بک لینک و محتوای خود را منتشر کرده اید به عنوان سایت اسپم و نقض کننده قوانین کپی رایت و شرایط بین المللی باشد یا محتوای نا مناسب منتشر کند، نه تنها اعتبار وب سایت شما افزایش نخواهد یافت بلکه رتبه سئو و کلمات کلیدی خود را از دست خواهید داد.

خرید رپورتاژ آگهی و بک لینک آیا کار اشتباهی است؟

توجه فرمایید که اگر وضعیت سئو داخلی و محتوای شما مناسب نباشد و به نگهداری و پشتیبانی سایت خود اهمت ندهید خرید رپورتاژ آگهی و بک لینک بی فایده است. اگر در همان ابتدای کار اقدام به لینک سازی کنید به احتمال زیاد رتبه کلمات کلیدی شما از دست خواهد رفت و تنها می توانید در شبکه های اجتماعی لینک خود را قرار دهید.

همچنین اگر ایجاد بک لینک و خرید رپورتاژ آگهی به تعداد انبوه باشد تاثیر منفی بر روی وضعیت سئو سایت شما خواهد داشت حتی اگر بک لینک های شما با کیفیت باشند.

ما بهترین برنامه و استراتژی را برای لینک سازی و انتشار رپورتاژ آگهی های شما تدوین خواهیم کرد که کاملا ایمن و بدون هیچ خطری بتوانید با بک لینک با کیفیت رتبه وب سایت خود را افزایش دهید.

پنالتی شدن سایت با خرید رپورتاژ و بک لینک یک تصور اشتباه است، تنها وقتی رتبه های وب سایت شما از دست خواهند رفت که به صورت غیر حرفه ای و بدون هیچ استراتژی سئو و برنامه ای اقدام به خرید بک لینک کنید به خصوص در حالی که هنوز محتوای سایت شما ناقص است و سئو داخلی نامناسبی دارید.

احتمال پنالتی شدن سایت با خرید رپورتاژ آگهی بسیار کم است چون شما یک محتوای جدید، خواندنی و با کیفیت منتشر کرده اید. این مطالب ارزشمند شما قدرت سئو سایت را افزایش می دهد و اصلا برای رتبه های سایت مضر نیست. ولی اگر مطلب شما کپی یا کاملا تبلیغاتی باشد باید منتظر از دست رفتن رتبه کلمات کلیدی سایت باشید.

تولید محتوا یکی از روش های سئو کلاه سفید است که برای افزایش رتبه سایت بسیار مهم و تاثیر گذار است و بر خلاف خرید بک لینک و سئو خارجی احتمال افت سایت در آن کمتر است، انتشار رپورتاژ آگهی هم تولید محتوا و سئو کلاه سفید است و هم سئو خاکستری و خرید بک لینک و اگر استاندارد و اصولی انجام شود افزایش رتبه سایت را تضمین می کند.

همچنین لینک سازی فقط برای یکی از صفحات سایت شما بدون شک منجر به پنالتی شدن رتبه کلمات کلیدی آن خواهد شد و هرگز نباید فقط برای یک صفحه از سایت کار کنید.

خرید بک لینک
خرید بک لینک و رپورتاژ آگهی قوی و با کیفیت

پکیچ رپورتاژ آگهی برای افزایش تاثیر بک لینک ها

همانطور که در اوایل این مطلب برای شما توضیح داده شد، آریان قوی ترین پکیج رپورتاژ آگهی را در اختیار شما قرار خواهد داد. یک لیست از سایت های با کیفیت برای انتشار مطالب شما موجود است که به صورت پکیج رپورتاژ آگهی و با تخفیف ویژه می توانید از آن ها استفاده کنید.

نگهداری رتبه یکی از اقدامات مهم برای سئو سایت است، فراموش نکنید که افزایش رتبه تنها یکی از این اقدامات است و در کنار آن باید رتبه به دست آمده را حفظ و نگهداری کنید مگرنه به رتبه های گذشته باز خواهید گشت.

با خرید پکیج رپورتاژ آگهی حرفه ای و با کیفیت می توانید از افت رتبه های خود جلوگیری کنید و جایگاه آن ها را در گوگل افزایش دهید.

توجه فرمایید که کاربران بیشتر وارد رتبه 1 تا 3 و صفحه اول گوگل می شوند و اگر در صفحه دوم گوگل قرار بگیرید بازدید سایت بسیار کم خواهد بود، همچنین رتبه های برتر اعتماد بیشتری را برای کاربران دارند.

روش اجرای کمپین رپورتاژ آگهی و اختصاصی بودن آن برای ما بسیار مهم است، کارشناسان دیجیتال مارکتینگ و افراد متخصص ما هیچگاه از یک نسخه یکسان و تکراری برای همه سایت ها و پروژه ها استفاده نمی کنند و برای هر سایت و کلمه کلیدی از یک استراتژی منحصر به فرد و استاندارد برای سئو سایت شما استفاده می شود

آریان با تجربه و تخصص بالا یکی از بهترین پلتفرم ها و عوامل اجرای کمپین رپورتاژ آگهی قوی و حرفه ای است که با قیمت ارزان و حتی رایگان به شما امکان تبلیغات و انتشار پست مهمان و رپورتاژ آگهی را می دهد تا با هر بودجه ای بتوانید وب سایت خود را در نتایج برتر گوگل قرار دهید.

خرید بک لینک
خرید بک لینک با کیفیت و حرفه ای بدون خطر پنالتی شدن سایت

هدف نهایی از خرید رپورتاژ آگهی افزایش رتبه کلمات کلیدی سایت و رسیدن به نتایج برتر جستجو گوگل است تا درآمد و فروش شما افزایش یابد و بتوانید کسب و کار خود را گسترش دهید، بنابرین انتشار رپورتاژ در وب سایتی که قدرت SEO و کیفیت محتوا آن زیاد است بسیار مهم است.

خرید رپورتاژ آگهی یکی از اقدامات مهم سئو خارجی (on page seo) است و رعایت این نگته ضروری است که ابتدا باید وضعیت محتوا و سئو داخلی (off page seo) وب سایت شما مناسب و بدون مشکل باشد، ساختار سئو داخلی شما برای کارشناس و متخصص سئو مهم تر از وضعیت لینک سازی و سئو خارجی است و اولویت آن بیشتر است.

تولید محتوا سئو شده و تبلیغ نویسی را به افراد متخصص و حرفه ای واگذار کنید زیرا مطالب شما داخل سایت یا رپورتاژ آگهی باید بهینه شده و به شکل محتوا سئو شده تهیه شده باشند تا رپورتاژ آگهی شما قوی شود و حتی داخل سایت های ضعیف و معمولی بتواند برای شما اثر بخش باشد. مگرنه محتوای سایت و رپورتاژ آگهی شما در موتور های جستجو دیده نمی شود.

اگر تبلیغ نویسی و محتوای شما جذاب باشد نام برند شما در ذهن مشتری ماندگار می شود و تاثیر خیلی خوبی خواهد گذاشت و در کنار افزایش رتبه سایت می توانید تبلیغات اثر بخشی داشته باشید.

خدمات تولید محتوا
سفارش تولید محتوا حرفه ای و منحصر به فرد

یکی از سیگنال های قوی برای افزایش اعتبار سئو سایت بک لینک و رپورتاژ با کیفیت است، پیوند های خروجی شما در سایت های معتبر و ارزشمند به گوگل اعلام می کنند که سایت شما هم اعتبار بالایی دارد و باید در نتایج جستجو گوگل قرار بگیرد تا بقیه کاربران هم آن را مشاهده کنند.

تمام فرایند های SEO سایت به خصوص سئو خارجی و خرید رپورتاژ یک برنامه بلند مدت هستند، به زبان ساده خدمات سئو سایت یک فرایند فوری و لحظه ای نیستند و نباید انتظار داشته باشید که با خرید بک لینک و رپورتاژ آگهی بزودی ربته سایت جهش بالایی داشته باشد. تاثیر گذاری فرایند سئو تا مدت ها بعد مشخص می شود.

اگر سایر عوامل سئو سایت را رعایت کرده باشید، محتوای شما ارزشمند و با کیفیت باشد، سئو داخلی و خارجی شما بدون مشکل باشد آن موقع است که می توانید تاثیر سفارش رپورتاژ آگهی را ببینید و این موضوع از چند هفته تا چند ماه به طول می انجامد.

آیا خود شما هم می توانید به طور مستقیم با وب سایت های مختلف برای خرید رپورتاژ آگهی وارد گفتگو شوید؟ بله، ولی از مهم ترین مزیت ما یعنی تخفیف بالا نمی توانید استفاده کنید و باید هزینه بالایی بپردازید.

همچنین ما در کنار سفارش رپورتاژ آگهی دیگر خدمات SEO را مانند تولید محتوا حرفه ای و منحصر به فرد، انتخاب بهترین سایت ها و استراتژی سئو، تحقیق کلمه کلیدی، مشاوره سئو رایگان، خدمات افزایش سرعت سایت و… را با قیمت ارزان و تخفیف ویژه برای شما انجام خواهیم داد.

انتشار رپورتاژ آگهی در انواع وب سایت های مجله ای، وبلاگ ها، خبرگزاری ها و سایت های خبری پربازدید و معتبر با قیمت ارزان و تخفیف ویژه.

پیدا کردن و انتخاب بهترین وب سایت برای انتشار پست مهمان که بتواند تاثیر گذاری و بازخورد مالی بالایی برای شما داشته باشد کار آسانی نیست، ما مناسب ترین و قوی ترین سایت های منتشر کننده رپورتاژ آگهی را به شما معرفی خواهیم کرد.

انجام خدمات سئو حرفه ای یکی از وظایف ما است، ما با بهترین محتوا و کپی رایتینگ مناسب ترین تبلیغ نویسی را برای شما انجام می دهیم، همچنین با مشاوره سئو رایگان و انجام تحقیق کلمه کلیدی هدفمند ترین کلمات را برای انتخاب محتوا و بک لینک های رپورتاژ را برای شما انتخاب خواهیم کرد.

پرداخت هزینه برای سئو و دیجیتال مارکتینگ یک نوع سرمایه گذاری بلند مدت و اثر بخش برای شما خواهند بود که بازدهی بسیار بالایی نسبت به تبلیغات سنتی و قدیمی برای شما دارد. خرید رپورتاژ آگهی با کیفیت و ارزشمند یکی از روش های مهم تبلیغات و بازاریابی اینترنتی است.

با افزایش رتبه کلمات کلیدی سایت می توانید در سراسر ایران و جهان دیده شوید و بازار های داخلی و بین المللی را در اختیار بگیرید. اینترنت یک بازار بزرگ، نامحدود و رایگان است که در اختیار شما قرار دارد. هم اکنون می توانید کلمات کلیدی پول ساز خود را در نتایج برتر گوگل قرار دهید تا فروش و درآمد شما افزایش یابد.

سیاست ما تعداد و تنوع رپورتاژ نیست و فقط بهترین و قوی ترین وب سایت ها را برای انتشار رپورتاژ آگهی در لیست خود قرار می دهیم، سایت های ضعیف و معمولی جایگاهی در این لیست ندارند. پس با خیال راحت می توانید سفارش رپورتاژ آگهی خود را ثبت کنید.

بازاریابی آنلاین
خدمات بازاریابی اینترنتی با تاثیر گذاری بالا

محتوا نویسی حرفه ای برای رپورتاژ آگهی و پست مهمان

برای تولید محتوا و تبلیغ نویسی حرفه ای نباید مطالب شما کاملا تبلیغاتی باشد مگرنه اصلا خوانده نمی شود و فقط برای کاربران مزاحمت ایجاد می کند و تاثیر مناسبی هم برای سئو نخواهد داشت.

برای نوشتن یک متن خواندنی و اثر بخش باید بیشتر محتوای شما یک متن جدید و جذاب باشد و بخش کوتاهی از آن شامل تبلیغات شما شود. برای مثال یک متن مفید و آموزشی بنویسی که توسط کاربران مورد استفاده قرار بگیرد برای نمونه مقایسه دو محصول یا یک آموزش ارزشمند، حالا برند خود یا کلمات کلیدی آن را لینک کنید تا به کاربران معرفی شود.

برای درک بهتر این موضوع یک مثال دیگر را برای شما توضیح می دهیم. فرض کنید شما یک فروشنده لوازم آرایشی هستید، باید یه مطلب و مقاله علمی، با ارزش و اختصاصی درمورد تاثیر آفتاب بر روی پوست و سلامت بدن بنویسید، حالا می توانید محصول کرم ضد آفتاب را در این مقاله معرفی کنید. اگر از ابتدا و تمام مطالب تبلیغاتی باشد اصلا خوانده نخواهد شد.

تبلیغ نویسی حرفه ای را به ما واگذار کنید، چنین محتوایی به عنوان تبلیغات مزاحم شناخته نمی شود و کاملا استاندارد و جذاب خواهد بود و می توانید اعتماد مشتریان را به خود جلب کنید تا با خیال راحت تر و اطمینان بیشتر از شما خرید کنند.

کوتاه یا طولانی بودن مطلب شما مهم نیست، هر چه که نیاز است داخل محتوا قرار دهید، برای مثال یک عکس اینفوگرافیک می تواند به تنهایی کافی باشد تا کاربران تمام اطلاعات را دریافت کنند بدون نیاز به خواندن یک متن طولانی به آسانی محتوا را درک کنند.

بسیار مهم است که در محتوای خود کاربران را به یک اقدام دعوت کنید برای مثال بنویسید برای دریافت کد تخفیف، مشاوره رایگان، پرسیدن سوالات، ارسال نظرات و… به سایت ما مراجعه کنید.

آریان از بهترین تکنیک های تولید محتوا، سئو و تبلیغ نویسی برای اثر بخشی رپورتاژ آگهی شما استفاده می کند، هم اکنون می توانید سفارش SEO سایت خود را ثبت کنید.

سئو
خدمات سئو سایت به صورت حرفه ای تخصصی

انتشار رپورتاژ آگهی یکی از نیاز های مهم و دائمی

خرید رپورتاژ آگهی یکی از بهترین روش ها برای تقویت سئو خارجی سایت است زیرا بر خلاف خرید بک لینک، پیوند های خروجی شما در کنار یک محتوای ارزشمند و درجه یک قرار دارند نه یک بک لینک خالی و بی ارزش.

اگر وب سایت شما تازه تاسیس باشد باید با احتیاط بیشتری اقدام به انتشار پست مهمان کنید زیرا به احتمال زیاد مطالب شما ناقص است و هنوز محتوای ارزشمندی تولید نکرده اید که گوگل به شما اعتبار و امتیاز دهد، همانطور که گفته شد ابتدا باید محتوا و سایت شما بهینه باشد و بتوانید نیاز کاربران را رفع کنید بعد اقدام به خرید رپورتاژ آگهی کنید.

بعد از انتشار رپورتاژ آگهی نباید سایت را به حال خود رها کنید و با اطمینان فکر کنید که رتبه شما ثابت خواهد ماند، برای نگهداری از رتبه کلمات کلیدی سایت همچنان باید کار محتوا نویسی و انتشار پست مهمان را ادامه دهید. فرایند سئو متوقف نمی شود زیرا سایت های رقیب هم اقدام به خرید رپورتاژ آگهی بیشتر می کنند تا بتوانند جایگاه خود را حفظ کنند.

اگر انتشار پست مهمان با محتوای بسیار جذاب و منحصر به فرد انجام شود و یا در یک وب سایت قوی منتشر شود، خود صفحه رپورتاژ آگهی شما هم می تواند درنتایج برتر جستجو گوگل قرار بگیرد و با کلیک خور شدن آن و بک لینک های داخل محتوا اثر گذاری مطلب شما بر روی SEO سایت چندین برار خواهد شد.

هنگام تولید محتوا برای رپورتاژ آگهی عجله نکنید! باید به این فکر کنید که آن هم مانند یکی از صفحات سایت خودتان است و باید به همان اندازه زمان و هزینه صرف کنید و با دقت بالا یک محتوای استاندارد و جذاب تولید کنید و می توانید مانند وب سایت خودتان صفحات رپورتاژ آگهی را در شبکه های اجتماعی منتشر کنید تا بازدید و تاثیر آن بیشتر شود.

ما با مشاوره های ویژه و رایگان پس از انتشار رپورتاژ آگهی هم در کنار شما هستیم تا نگران نتیجه کار نباشید و بتوانید با اطمینان بیشتر درمورد وضعیت سایت تصمیم گیری کنید.

دیجیتال مارکتینگ
خدمات دیجیتال مارکتینگ و بازاریابی مدرن

چند مورد از مزیت های خرید رپورتاژ آگهی

 • افزایش برندینگ و شهرت کسب و کار شما
 • تاثیر گذاری بسیار قوی و طولانی مدت بر روی سئو و رتبه سایت
 • افزایش رتبه کلمات کلیدی با لینک کردن آن ها داخل رپورتاژ آگهی و دریافت بک لینک با کیفیت
 • افزایش اعتبار سایت و قدرت دامنه
 • کم شدن هزینه های سئو و تبلیغات اینترنتی
 • دریافت بازدید مستقیم با افزایش کلیئ بر روی بک لینک های شما
 • افزایش حجم فروش و درآمد شما از اینترنت و سایت
 • انتشار تبلیغات شما برای مدت های طولانی، رپورتاژ آگهی شما حداقل برای یک سال ماندگار خواهد بود و می تواند دائمی باشد

اگر شما به تنهایی درمورد وضعیت سایت تصمیم بگیرید فقط خود شما درمورد استراتژی های سئو و محتوای سایت مسئولیت دارید، به زبان ساده شما مسئول افت یا افزایش رتبه سایت هستید. قبل از خرید در سایت رپورتاژ آگهی می توانید با ما تماس بگیرید و از مشاوره های رایگان سئو و دیجیتال مارکتینگ استفاده کنید.

دوباره به شما یادآوری می کنیم ارزان بودن قیمت رپورتاژ آگهی به معنی بی ارزش بودن آن نیست، می توانید با محتوای با کیفیت داخل وبلاگ ها و سایت های ارزان ولی معتبر مطالب خود را منتشر کنید.

افزایش رتبه سایت بدون پکیج رپورتاژ آگهی و بک لینک های با ارزش بسیار سخت و زمان بر است، می توانید با خرید رپورتاژ آگهی و انتشار پست مهمان در زمان و هزینه های خود صرفه جویی کنید و بسیار سریع تر به نتایج برتر جستجو گوگل و اهداف خود برسید.

باید به این موضوع توجه کنید که داشتن بک لینک بسیار قوی و رپورتاژ آگهی حرفه ای نیاز به پرداخت هزینه بالا ندارد، شما با رعایت استراتژی های سئو و ایجاد یک برنامه استاندارد و توجه به نکات مهمی که در ادامه این مطلب به شما خواهیم گفت می توانید بیشترین تاثیر را از رپورتاژ آگهی و با کمترین هزینه داشته باشید.

ما انواع وب سایت های خبری و خبرگزاری ها، وبلاگ ها، مجله های اینترنتی، سایت های عمومی و تخصصی با قدرت آتوریتی و اعتبار سئو بالا برای انتشار پست مهمان و مطالب مختلف را در اختیار شما قرار داده ایم تا بتوانید بیشترین بازدهی را داشته باشید.

همانطور که گفته شد داشتن بک لینک با کیفیت و انتشار رپورتاژ آگهی یکی از بخش های بسیار مهم حیاتی برای سئو سایت است، چون پست مهمان فقط یک مطلب تبلیغاتی معمولی نیست و می توانید از آن قوی ترین بک لینک ها را دریافت کنید.

دیجیتال مارکتینگ
خدمات دیجیتال مارکتینگ حرفه ای

نکات مهم قبل از خرید رپورتاژ آگهی

اگر به نکات زیر توجه کنید و آن ها را جدی بگیرید هیچ مشکلی در انتشار رپورتاژ آگهی نخواهید داشت و تاثیر گذاری آن بر روی سئو سایت چندین برابر خواهد شد.

انتخاب بهترین سایت برای انتشار پست مهمان

انتخاب شما مهم ترین قسمت است. انتخاب اشتباه و نادرست یک سایت میزبان برای سفارش رپورتاژ آگهی می تواند زمان و هزینه شما را هدر دهد و حتی باعث پنالتی شدن رتبه کلمات کلیدی سایت شود.

ما با ارائه مشاوره های رایگان و تخصصی بهترین وب سایت ها را برای خرید رپورتاژ آگهی در اختیار شما خواهیم گذاشت تا با خیال راحت تصمیم گیری کنید.

در شرایط کلی قدرت دامنه و محتوای اختصاصی که تاثیر بالایی در سئو سایت دارند برای ما مهم است، همچنین تخصصی بودن موضوع سایت کمک زیادی به پیشرفت سایت می کند. برای مثال یک سایت پزشکی بهتر است از سایت و مجله های اینترنتی مرتبط با سلامتی بک لینک و رپورتاژ بگیرد.

پست مهمان
تاثیر بسیار بالای پست مهمان بر روی سئو سایت

اگر وب سایت مورد نظر پیوند خروجی زیادی داخل محتوا و قالب خودش داشته باشند ارزش آن برای سئو سایت کمتر می شود زیرا کیفیت آن از دست رفته و به عنوان مزرعه لینک، سایت اسپم و فروشنده بک لینک شناخته می شود.

همانطور که گفته شد مهم ترین عامل در قدرت سایت کیفیت محتوا و بک لینک های آن است. ما برای این کار اختصاصی بودن مطالب، دامین رفر و دامین آتوریتی را در نظر خواهیم گرفت. همچنین عوامل دیگر همچون اسپم اسکور فقط برای دقت بیشتر مورد بررسی قرار می گیرند و تاثیر خاصی بر روی SEO سایت ندارند ولی در حالت کلی بهتر است اسپم اسکور بر روی مقدار 1% باشد.

سایتی که قوی نباشد برای خرید رپورتاژ مناسب نیست، همچنین ما برای با دقت بسیار بالا حتی واقعی بودن آتوریتی وب سایت ها را بررسی می کنیم تا در کیفیت کار و استراتژی های سئو مشکلی ایجاد نشود.

اطمینان در خرید رپورتاژ آگهی بسیار مهم است و سایت مقابل باید قابل اعتماد باشد، برای مثال بعضی از سایت ها ممکن است بدون اطلاع قبلی صفحات مطالب شما را در حالت نو ایندکس قرار دهند یا بک لینک های آن را نو فالو کنند و یا زود تر از دوره زمانی مورد نظر محتوای شما را حذف کنند.

ما با مشاوره سئو و آنالیز های رایگان و تخصصی این اطمینان را به شما می دهیم که با بهترین سایت ها کار کنید و مطالب شما در شرایط مناسبی منتشر شود.

انتشار پست مهمان با محتوای کپی، تکراری و نامناسب

یکی از عوامل مهم در رپورتاژ آگهی داشتن محتوای کاملا اختصاصی برای هر مطلب است، همچنین محتوای خود سایت شما هم باید غیر تکراری و منحصر به فرد باشد.

اگر از قبل آماده نباشید بدون هیچ استراتژی و برنامه ای اقدام به پرداخت هزینه و انتشار مطالب تکراری، کپی یا با ترجمه نامفهوم خواهید کرد که هیچ گونه بازخورد و منافعی برای شما نخواهد داشت و فقط زمان و منابع را از دست داده اید.

باید دقت کنید که هر کدام از مطالب پست مهمان باید همچون سایر مطالب یک وب سایت، استاندارد و جذاب باشند، محتوای کپی هیچ ارزشی برای سئو سایت ندارد و حتی موجب افت رتبه های سایت می شوند.

شما با انتشار محتوای کپی و تکراری به راحتی به Google و سایر موتور های جستجو اعلام می کنید که این مطلب فقط برای تبلیغات است و ارزش محتوایی ندارد، این کار به معنی اسپم شناخته شدن وب سایت شما و تاثیر منفی بر روی سئو و رتبه های سایت است.

اگر مطالب شما ترجمه شده است متن آن باید کاملا مفهومی و قابل درک باشد، محتوای بازنویسی شده نباید بصورت خودکار و توسط برنامه و ربات انجام شود. بهترین حالت این است که تمام رپورتاژ های شما با متن تمام اختصاصی و منحصر به فرد و به همراه عکس های مناسب، اختصاصی و با حق کپی رایت آزاد باشند.

توجه فرمایید که هدف نهایی از لینک سازی و خرید رپورتاژ افزایش رتبه کلمات کلیدی سایت است، ما با انجام بهترین تبلیغ نویسی و خدمات تولید محتوا رپورتاژ های حرفه ای و اختصاصی برای شما ثبت و منتشر خواهیم کرد، مطالبی که کاملا استاندارد و مطابق با جدید ترین اصول SEO سایت و بازاریابی محتوا هستند.

کپی رایت
رعایت حق کپی رایت و قوانین بین المللی

لینک سازی استاندارد و طبیعی

ساختن بک لینک حرفه ای هم مانند دیگر اقدمات مربوط به سئو سایت اصول و استادارد های خودش را دارد.

تحت هیچ شرایطی نباید لینک صفحاتی که رپورتاژ و بک لینک های شما در آن ها قرار دارد در یک صفحه از سایت دیگر و به صورت گروهی و یکجا پخش کنید، به زبان ساده آدرس تعدادی از بک لینک های خود را در یک صفحه پخش نکنید و فقط یکی از آن ها را هر بار در جایی دیگر قرار دهید نه یکجا.

لیست بک لینک و رپورتاژ های منتشر شده خود را در اختیار اشخاص مختلف قرار ندهید و خودتان هم بر روی آن ها کلیک نکنید.

هیچگاه از نرم افزار و ربات برای لینک سازی بر روی وب سایت خودتان یا صفحات رپورتاژ استفاده نکنید.

برای خرید رپورتاژ آگهی و بک لینک به صورت انبوه و یا هر کاری که ممکن است در انجام آن مطمئن نباشید می توانید برای دریافت مشاوره بهینه سازی سایت و تدوین استراتژی های سئو با ما تماس بگیرید.

در صورت انجام دادن هر کاری که غیر طبیعی است و استاندارد نیست باید منتظر افت شدید رتبه کلمات کلیدی وب سایت خود باشید.

لینک سازی
خرید بک لینک و رپورتاژ با کیفیت برای افزایش رتبه کلمات کلیدی وب سایت در موتور های جستجو

پیدا کردن بهترین کلمات هدف با تحقیق کلمه کلیدی

تحقیق کلمه کلیدی به یک سری از اقدامات گفته می شود که در آن بهترین کلمات کلیدی برای افزایش رتبه و فروش سایت انتخاب می شوند.

همانطور که گفته شد افزایش فروش بسیار مهم است و تنها بازدید گرفتن از کلمات کلیدی مورد توجه قرار نمی گیرد. ما کلماتی کاملا هدفمند و پول ساز را برای شما انتخاب می کنیم که با کمترین هزینه و در کوتاه ترین زمان ممکن اثر گذاری خود را بر روی سئو و درآمد سایت داشته باشند.

رعایت اصول و استاندارد های SEO سایت

استاندارد های سئو و بهینه سازی سایت برای موتور های جستجو همیشه و هر روز در حال تغیر و بروزرسانی هستند در نتیجه سئو سایت باید مطابق با جدید ترین الگوریتم های گوگل انجام شود، در غیر این صورت تلاش شما بیهوده است و یا موجب افت رتبه های سایت خواهد شد.

ما به عنوان بهترین پشتیبان سئو در کنار شما هستیم تا بتوانید جایگاه کلمات کلیدی سایت را در نتایج برتر جستجو گوگل قرار دهید و رتبه آن ها را حفظ کنید.

باید به این موضوع دقت کنید که سایت های رقیب هم اقدام به تولید محتوا و خرید رپورتاژ آگهی می کنند ولی فقط وب سایت هایی به نتایج برتر در جستجو گوگل خواهند رسید که کاملا حرفه ای و اصولی فرایند سئو سایت را انجام می دهند.

%d وب‌نوشت‌نویس این را دوست دارند: